menu
telefon: 571 658 109
731 718 843

 

Profil společnosti STYLO

Společnost Stylo se sídlem v Rožnově pod Radhoštěm vznikla jako ryze česká firma s kvalitou a precizností českých a německých výrobců. Na trhu v oblasti okenních systémů a přidružených odvětvích působíme již 12 let. Nabízíme ucelený systém řešení otvorových výplní pro náročné zákazníky v rodinných, bytových i panelových domech, své produkty taktéž dodáváme do škol, administrativních a komerčních budov.

Dlouhodobý růst společnosti je důkazem síly a stability společnosti na českém trhu. To dosvědčuje také zvyšování kapacit, rozšiřování počtu pracovních míst a zavádění nových výrobků na trh. Jsme přesvědčeni o tom, že zákazníci oceňují, pokud k nim má dodavatel osobní přístup, dokáže rychle pochopit a vyhodnotit jeho potřeby a připravit mu nabídku na míru. Proto klademe vysoké nároky na naše obchodní a montážní týmy. I své partnery vybíráme a školíme tak, abychom společně dokázali našim zákazníkům nabídnout ty nejlepší služby.

Věřím, že jsme za své dlouholeté působení na trhu prokázali svou spolehlivost, důvěryhodnost a špičkovou kvalitu. Cítím v tom svůj velký osobní závazek a budu se snažit k těmto hodnotám sám i nadále co nejvíce přispět.
                                                                                                                                                                              Jaroslav Marek 
                                                                                                                                                                            
majitel společnosti 


Facebook

Na stránkách používáme soubory cookies.
Nastavení

Odmítnout vše Přijmout vše

zavřít

Veškerá data se sbírají a používají anonymně a není možné je spojit s konkrétní osobou.Uložit nastavení
Odmítnout vše
Přijmout vše
Nezbytné cookies jsou nutné pro provoz stránek, statistické sbírají anonymní data pro analyzýzu návštěvnosti a marketingové umožní následné hodnocení nákupu, případně zobrazení relevantní reklamy.