telefone-mailkalkulace
úvodní stránka

Profil společnosti STYLO

 


Společnost Stylo se sídlem v Rožnově pod Radhoštěm vznikla jako ryze česká firma s kvalitou a precizností českých a německých výrobců. Na trhu v oblasti okenních systémů a přidružených odvětvích působíme již 12 let. Nabízíme ucelený systém řešení otvorových výplní pro náročné zákazníky v rodinných, bytových i panelových domech, své produkty taktéž dodáváme do škol, administrativních a komerčních budov.

Dlouhodobý růst společnosti je důkazem síly a stability společnosti na českém trhu. To dosvědčuje také zvyšování kapacit, rozšiřování počtu pracovních míst a zavádění nových výrobků na trh. Jsme přesvědčeni o tom, že zákazníci oceňují, pokud k nim má dodavatel osobní přístup, dokáže rychle pochopit a vyhodnotit jeho potřeby a připravit mu nabídku na míru. Proto klademe vysoké nároky na naše obchodní a montážní týmy. I své partnery vybíráme a školíme tak, abychom společně dokázali našim zákazníkům nabídnout ty nejlepší služby.

Věřím, že jsme za své dlouholeté působení na trhu prokázali svou spolehlivost, důvěryhodnost a špičkovou kvalitu. Cítím v tom svůj velký osobní závazek a budu se snažit k těmto hodnotám sám i nadále co nejvíce přispět.
                                                                                                                                                                              Jaroslav Marek 
                                                                                                                                                                            
majitel společnosti 

plastová okna
hliníková okna
dřevěná okna
plastové dveře
hliníkové dveře
dřevěné dveře
venkovní žaluzie
venkovní rolety
markýzy
vnitřní žaluzie
vnitřní látkové stínění
sítě proti hmyzu
STYLO na Facebooku

Modulové domy na míru s plochou 19 až 79 m2        Zánovní mobilní domy včetně vybavení